BBTK

15-2-2018 10:56 Afdrukken

Onze organisatie

 

Onze gewestelijke afdelingen

Kijk na bij welke afdeling je terecht kan

 

Onze sectoren

Kijk na onder welke sector jij valt

 

Organen

 

Federaal secretariaat

 

Erwin DE DEYN, federaal voorzitter

EDDeyn@bbtk-abvv.be

+32 475 27 31 33

 

Myriam DELMEE, federaal ondervoorzitter
MDelmee@bbtk-abvv.be

+32 474 74 44 04

 

Jean-Michel CAPPOEN, algemeen secretaris
JMCappoen@bbtk-abvv.be

+32 475 25 04 84  

 

Jan Piet BAUWENS, federaal secretaris

JPBauwens@setca-fgtb.be

+32 475 93 43 46

 

Jean-Pierre BONINSEGNA, federaal secretaris

JPBoninsegna@bbtk-abvv.be

+32 475 71 96 68

 

Jan DE WEGHE, federaal secretaris

JDeWeghe@bbtk-abvv.be
+32 475 57 64 48


Pia DESMET, federaal secretaris
PDesmet@bbtk-abvv.be

+32 495 64 74 24

 

Christian MASAI, federaal secretaris
CMasai@bbtk-abvv.be
+32 475 35 97 28

 

Stéphane PIRON, federaal secretaris
SPiron@setca-fgtb.be

+32 474 78 64 37

 

Anita VAN HOOF, federaal secretaris

AVanHoof@setca-fgtb.be

+32 475 42 51 81 

  

Federaal uitvoerend bestuur

Bauwens J. P., Boninsegna J-P., Cappoen J-M., Cordy D., Debooser P., De Deyn E., De Weghe J., Degroote J-R., Delmée M., Desmet P., Di Panfilo E., Dumortier J., Dupuis Y., Eerdekens G., Gentgen Chr., Gestels M., Hens S., Kriekels L., Le Lepvrier R., Leybaert B., Lincé M., Masai C., Morais M., Peeters J., Pirquet R., Roufosse C., Salvi P., Van Hoof A., Van Vlasselaer R., Vandermeiren L., Vandersteene F., Vanderstukken M., Verboom M.